Věříme, že český trh investičních příležitostí ve střednědobém a dlouhodobém horizontu nenabízí dostatečně zajímavé zhodnocení s přiměřeným rizikem. Proto jsme se rozhodli takovou příležitost vytvořit a podělit se o ní i s dalšími investory. Základním cílem je vytvoření dlouhodobě úspěšné společnosti, která umožňuje investorům benefitovat z naší činnosti.

Za pomocí našeho algoritmu sestavujeme na měsíční bázi portfolio z amerického akciového indexu Dow Jones Industrial Average (DJIA). Jsme tak schopni nabídnout zajímavou možnost zajištění na staří, či diverzifikaci v rámci investičního portfolia každého investora.

Náš tým je složen z profesionálů se zkušenostmi a úspěchy v tradingu, investování, statistice a programování. Naše cenně nabyté znalosti ukazují, že je nesmírně důležité správně určit zejména jak se daná strategie testuje, jak často by se měla vylepšovat, v jakém prostředí ji spravovat a jaká data se k tomu používají. Více se dozvíte v naší sekci Strategie.

Aleš Kudrna
Founder & Portfolio manager

Investice do Warp Capital Management je vhodná pro investory, kteří chtějí investovat do akcií největších a nejziskovějších společností, které jsou obchodovány na burze, mají stabilní růst a pravidelně vyplácejí dividendy. Právě takovéto akcie jsou obsaženy v Dow Jones Industrial Average (DJIA). Jedná se o jeden z nejznámějších ukazatelů vývoje na americkém akciovém trhu, který byl poprvé sestaven již v roce 1896.

Naším cílem je dlouhodobě tento index překonávat a doručovat investorům stabilnější zhodnocení, než nabízí samotný index. Myšlenka je založena na práci Harry Markowitze, kterou jsme pro naše použití přepracovali a vylepšili. Ceny akciových titulů jsou neustále sledovány a v případě potřeby je složení portfolia upraveno. Strategie je řízena a hlídána automatickými systémy, které 24 hodin denně sledují data na trhu a kontrolují průběh obchodování.

Více o naší investiční filozofii se dozvíte zde.

Zanechte nám svůj email a už vám neuniknou naše výsledky a nové informace.